Αρχική Εκπομπές

Εκπομπές

ΔΕΥΤΕΡΑ

Ξεκινάμε από το Δημοτικό

07:00-10:00
Παύλος Ανδριάς

MVP στους 94

15:00-16:00
Αντώνης Καλκαβούρας

ΤΡΙΤΗ

Briefing

10:00-11:00
Τάκης Σπηλιόπουλος

Dr. No

16:00-18:00
Βασίλης Νομικός

Δημοτικές Διαπλοκές

11:00-13:00
Δημήτρης Δημακόπουλος - Χρήστος Μαντζουράνης - Γιώργος Μισιάκας

Βιβλιοθήκες στα FM

18:00-19:00
Χριστίνα Κυριακοπούλου, Φρόσω Παυλίδου, Δημήτρης Πολίτης

Dolce Vita

13:00-15:00
Ελίζα Λιμοντζόγλου

Τα Stick@kia του 94fm

20:00-22:00
Κορίνα Κουρκουτά & Αυγουστίνος Νομικός

Ξεκινάμε από το Δημοτικό

07:00-10:00
Παύλος Ανδριάς

Dolce Vita

14:00-15:00
Ελίζα Λιμοντζόγλου

Briefing

10:00-11:00
Τάκης Σπηλιόπουλος

MVP στους 94

15:00-17:00
Αντώνης Καλκαβούρας

Δημοτικές Διαπλοκές

11:00-13:00
Δημήτρης Δημακόπουλος - Χρήστος Μαντζουράνης - Γιώργος Μισιάκας

Είναι στο χέρι σου, σώσε μια ζωή

17:00-18:00
Όλγα Παπακυριακού

Dr. No

13:00-14:00
Βασίλης Νομικός

Αγκαλιάζοντας την Ελλάδα μέσα από την παράδοση

18:00-19:00
Δήμητρα Μπαλαρή

ΤΕΤΑΡΤΗ

Ξεκινάμε από το Δημοτικό

07:00-10:00
Παύλος Ανδριάς

Dolce Vita

14:00-15:00
Ελίζα Λιμοντζόγλου

ΠΕΜΠΤΗ

Briefing

10:00-11:00
Τάκης Σπηλιόπουλος

MVP στους 94

15:00-17:00
Αντώνης Καλκαβούρας

Δημοτικές Διαπλοκές

11:00-13:00
Δημήτρης Δημακόπουλος - Χρήστος Μαντζουράνης - Γιώργος Μισιάκας

Τα Stick@kia του 94fm

20:00-22:00
Κορίνα Κουρκουτά & Αυγουστίνος Νομικός

Dr. No

13:00-14:00
Βασίλης Νομικός

Ξεκινάμε από το Δημοτικό

07:00-10:00
Παύλος Ανδριάς

Dolce Vita

14:00-15:00
Ελίζα Λιμοντζόγλου

Briefing

10:00-11:00
Τάκης Σπηλιόπουλος

MVP στους 94

15:00-17:00
Αντώνης Καλκαβούρας

Δημοτικές Διαπλοκές

11:00-13:00
Δημήτρης Δημακόπουλος - Χρήστος Μαντζουράνης - Γιώργος Μισιάκας

Dr. No

13:00-14:00
Βασίλης Νομικός

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ξεκινάμε από το Δημοτικό

07:00-10:00
Παύλος Ανδριάς

MVP στους 94

15:00-17:00
Αντώνης Καλκαβούρας

Briefing

10:00-11:00
Τάκης Σπηλιόπουλος

Και τώρα τρέχουμε

17:00-19:00
Γιώργος Μανταίος

Δημοτικές Διαπλοκές

11:00-13:00
Δημήτρης Δημακόπουλος - Χρήστος Μαντζουράνης - Γιώργος Μισιάκας

Dolce Vita

13:00-15:00
Ελίζα Λιμοντζόγλου

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ

Αθλητικά Μονοπάτια

12:00-14:00
Μάνος Χρυσός

Τα Λαικά Τραγούδια της καρδιάς μας

14:00-16:00
Τάκης Γκρέτσης

Σχολικά Παράσιτα

18:00-20:00
Μαθητές από το 1ο Λύκειο Ηρακλείου Αττικής